Hazır aklımdayken…

Bol keseden sallayayım dedim.

Bu Aralar

Sevgili okuyucu,

Biliyorum ki bu yazıyı yazdıktan sonra en iyi ihtimalle 1-2 hafta geçmesi gerekecek ilk kez okunması için. Az yazdığımdan, blogu yaymaya uğraşmadığımdan ötürü gayet normal bir durum. İlk yazımda dediğim gibi ben bunları kendim için yazıyorum, az olsun benim olsun.

Neyse, son yazımdan beridir neler olup bitti biraz özet geçeyim. Tamamına yakınını kendim yaptığım ilk projem tamamlandı, devreye alındı. Oldukça sancılı oldu benim adıma ama öyle ya da böyle tamamladım. 1 buçuk aydır “abi sorun var” diye telefon da gelmediğine göre fena olmamış diyebilirim. Sanırım.

İş hayatı zaman kavramını sömürüyormuş onu farkettim bu geçen zaman içinde. İşe başladığımdan beri 9 ay olmuş ama bana 2 ay gibi geldi. Herkes “yaş 30 oldu mu zaman nasıl geçiyor anlamıyorsun” diyor ama ben şimdiden o moda girdim. Okuldayken sınavlar vardı, ödevler vardı, finale girip çıktım mı bilirdim 1 dönemin/senenin bittiğini. Şimdi ise sürekli bir şeylerin peşinden sürüklenmekten mevsimleri bile farkedemiyorum.

Yüksek lisans yalan oldu bu arada. Vizeler devreye alma başlangıcına, finaller devreye alma sonuna denk gelince olmadı, olamadı. Ben de zaten çok hevesli olmadığımdan diretmedim. Gelecek dönem son kez deneyecem, olursa devam olmazsa tamam.

Açıkcası böyle günlük tadında yazılar yazmak istemiyorum ama bunlar geldi içimden. Fazla uzatmadan şu şarkıya link vereyim, güzel sonlandırayım yazıyı:

Farkındayım buradan izleyemiyoruz videoyu, membaana gideceksiniz maalesef.

Haydi kalın sağlıcakla.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: